1:0 Mikołaj Łopuski - Marcin Kolusz 9:50
2:0 Leszek Laszkiewicz - Tomasz Malasiński 14:51 (4 na 4)
3:0 Maciej Urbanowicz 30:15 (rzut karny)
4:0 Tomasz Malasiński 37:11 (w przewadze)
5:0 Tomasz Malasiński - Leszek Laszkiewicz 46:40
5:1 Damien Raux - Jérémie Romand 50:18

Kary:
7 min. - Benjamin Dieude Fauvel - Francja - 2 min.
8 min. - Kévin Igier - Francja - 2 min.
14 min. - Marian Csorich - Polska - 2 min.
14 min. - Teddy Trabichet - Francja - 2 min.
19 min. - Marian Csorich - Polska - 2 min.
22 min. - Erwin Pain - Francja - 2 min.
28 min. - Paweł Dronia - Polska - 2 min.
35 min. - Paweł Skrzypkowski - Polska - 2 min.
36 min. - Julien Baylacq - Francja - 2 min.
38 min. - Kévin Igier - Francja - 2 min.
42 min. - Benjamin Dieude Fauvel - Francja - 2 min.
44 min. - Jarosław Rzeszutko - Polska - 2 min.

Składy:

Polska: Odrobny - Wajda, Kłys; L. Laszkiewicz, Słaboń, Malasiński - Rompkowski, Dąbkowski; Urbanowicz, Rzeszutko, Drzewiecki - Kotlorz, Csorich; Kolusz, Dziubiński, Łopuski - Dronia, Skrzypkowski; M. Wróbel, T. Kozłowski, Witecki oraz Kmiecik.

Francja: Hardy - Dieude Fauvel, Hecquefeuille; Albert, Arrossamena, Baylacq - Igier, Manavian; T. Da Costa, Henderson, Kara - Moisand, Roussel; Lamperier, Mulle, Pain - Trabichet; Raux, Romand, Trellie.

Sędziują: P. Kępa - W. Kolusz, R. Długi.
Widzów: 1 300

Komentarze:
- 4 min. - Strzał Malasińskiego i dobitkę Laszkiewicza broni bramkarz francuzów.
- 5 min. - Kotlorz ostemplował słupek.
- 6 min. - Dwie kary dla gości i Polacy przez 1:19 grają 5 na 3.
- 10 min. - 1-0 Gol dla Polski! Już w równowadze. W zamieszaniu podbramkowym Łopuski dobija strzał Kolusza.
- 15 min. - 2-0 Drugi gol dla Polski! Tomasz Malasiński zagrał przed bramkę do Laszkiewicza a ten strzałem między parkanami Hardy`ego umieścił gumę w siatce.
- 19 min. - Dwa strzały po lodzie Juliena Baylacqa bez problemu broni Odrobny.
- 20 min. - Koniec I tercji, optyczna przewaga Polski udokumentowana dwoma golami.
- 24 min. - Polacy byli w przewadze, ale bez zagrożenia pod bramką Francji.
- 28 min. - Francuzi mają problem z wejściem w tercję Polaków grając w przewadze.
- 30 min. - Do Kolusza zagrywał Dziubiński, ale ten nie trafił czysto w krążek.
- 30 min. - 3-0! Thomas Roussel sfaulował Macieja Urbanowicza w sytuacji sam na sam, napastnik Jastrzębia hakowany wpadł do bramki. Sędzia podyktował rzut karny, a sam poszkodowany tą okazję zamienił na gola. Kontrowersyjna sytuacja.
- 35 min. - Francuzi jak na razie nie zmuszają Odrobnego do wysiłku. Często ich wrzucane krążki do tercji przejmuje bramkarz Stoczniowca Gdańsk.
- 37 min. - 4-0! Druga kontrowersyjna sytuacja po której pada gol. Tomasz Malasiński strzałem z powietrza ulokował krążek po raz czwarty w bramce Francji. Kibice oglądający mecz spierają się w zdaniu czy kij był na wysokości poprzeczki.
- 40 min. - Koniec II tercji
- 42 min. - Polska gra w przewadze, ale goście dobrze wybijają gumę, daleko od swojej bramki.
- 45 min. - Groźnie uderzał Kévin Hecquefeuille ale Odrobny broni parkanami. Wcześniej strzał Igiera i dobitkę Hendersona z trudem wybronił bramkarz Polski.
- 46 min. - 5-0! Laszkiewicz wypuścił w uliczkę Malasińskiego a ten w sytuacji sam na sam z backhandu umieścił krążek tuż przy słupku bramki Francuzów.
- 50 min. - 5-1! Z lewego skrzydła podaniem Rauxa uruchomił Romand, francuski napastnik mocnym strzałem nie dał szans Odrobnemu.
- Koniec Meczu.

- Najlepszymi zawodnikami meczu zostali wybrani: Tomasz Malasiński i Kévin Hecquefeuille.